Sendikaya E-Devlet Üzerinden Üyelik

1- http://www.turkiye.gov.tr adresine tıklayınız.Açılan sayfada sağ üst köşedeki “Sisteme Giriş” butonuna tıklayınız.
e1

2-“Sisteme Giriş” butonuna tıkladıktan sonra karşınıza gelen sayfada “T.C. Kimlik No” ve “E-Devlet Şifresi” bölümlerini doldurunuz. Ardından sağ alt köşede yer alan “Sisteme Giriş Yap” butonuna tıklayınız. E-Devlet şifreniz yoksa, en yakın PTT şubesinden üzerinde TC Kimlik Numaranızın yazılı olduğu kimliğiniz ibraz ederek, içinde e-Devlet şifrenizin bulunduğu zarfı, 2 TL karşılığında temin edebilirsiniz.

e2

3- E-devlet sayfanıza başarıyla giriş yaptıktan sonra, sayfanın üst kısmında yer alan “e-hizmetler” butonuna tıklayınız

E3

4-Açılan sayfada “Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanlığı” bölümünün altındaki “İşçi Sendikaları Üyelik İşlemlerine” tıklayınız

e4

5- 06 Nolu “Ağaç ve Kağıt” işkolunda örgütlü sendikalar 022 kod numaralı “Selüloz-İş”‘i işaretleyiniz. Aşağıda yer alan “Üyelik Başvurusu” butonuna tıklayınız.

e5

6-Üyelik başvurunuzu sonlandırmak için, açılan sayfada iletişim bilgilerinize air alanları doldurunuz ve sağ alt köşede bulunan “Başvur” butonuna tıklayınız.

e7_1

7- Yaptığınız başvurunun hatasız yapılması durumunda “Üyelik Başvurusu Yapıldı,Geçerli Başvuru” uyarısı gelecektir. Sendika üyeliği için yapmış olduğunuz başvuru eş zamanlı olarak sendikamıza ulaşacaktır. Başvurunuz en kısa sürede onayanacak ve üyeliğiniz başlayacaktır

e7_2

Üyelik konusunda yaşadığınız tüm sorunlar için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Bu yazının kalıcı bağlantısı https://selulozis.org.tr/sendikaya-e-devlet-uzerinden-uyelik/