Tem 14

KOCAELİ ŞUBEMİZ 10. OLAĞAN GENEL KURULUNU GERÇEKLEŞTİRDİ

KOCAELİ ŞUBEMİZ 10. OLAĞAN GENEL KURULUNU GERÇEKLEŞTİRDİ

Sendikamıza bağlı Kocaeli Şubemizin 10. Olağan Genel Kurulu 10.07.2021 tarihinde Kocaeli’de gerçekleştirildi.

Kocaeli Şubemizin 10. Olağan Genel Kurulu’nu yönetmek üzere Divan Başkanlığına Genel Başkanımız Aydın Parlakkılıç, Divan Başkan Vekilliklerine Genel Başkan Vekillerimiz Bekir Tanrıkulu ve Kemal Yıldırım, Divan Katipliklerine ise Aydın Kardaş ve Ahmet Erkol seçildi.

Genel kurulumuz salgın koşulları gözetilerek temizlik ve maske önlemleri alınarak ve katılımcıların sosyal mesafe kurallarına riayet edecek şekilde gerçekleşti.

Divan Başkanlığına seçilen Genel Başkanımız Aydın Parlakkılıç yapmış olduğu konuşmada, ülke gündemindeki sorunlara, sendikal faaliyetlerimize ve şubeden beklentilerine yine pandemi koşulları gereği kısaca değindi. Ayrıca Türk-İş İstanbul 1. Bölge Başkanı Adnan Uyar ve Türk Metal Sendikası Kocaeli Şubesi Başkanı Yakup Yıldız da bir konuşma gerçekleştirdi.

Yapılan seçimde ise Şube Başkanlığına Murat Yürük, Şube Başkan Vekilliklerine Hasan Çetinkaya, Mustafa Gürel, Denetim Kurulu Üyeliklerine ise Aykut Soybelli, Tuncay Kabaloğlu, Halit Güçlü, Disiplin kurulu üyeliklerine ise Ali Osman Koç, Cüneyt Karacan, Ercan Bulgut seçildi.

Oluşan yönetimi tebrik ediyor, başta sendikamız olmak üzere tüm işçi sınıfına hayırlı olsun diyoruz.

Bu yazının kalıcı bağlantısı https://selulozis.org.tr/haber/kocaeli-subemiz-10-olagan-genel-kurulunu-gerceklestirdi/